SECUR PNEUS®

Definice:

SECUR PNEUS® je plynná směs zaručující správný a stálý tlak pneumatik. Jejím cílem je poskytnutí moderní technologie a výkonnosti, která byla až doposud výsadou pouze pokročilých odvětví. Jedná se o bezbarvý a nehořlavý plyn, který nemá žádnou chuť. Tento plyn nabízí řidičům kvalitnější požitek z jízdy, zajišťuje dlouhodobější životnost pneumatik zároveň s mnohem menší spotřebou paliva. Pneumatiky, obsahující SECUR PNEUS® mnohem méně podléhají negativním vlivům vznikajících při jízdě s podhuštěnými pneumatikami. SECUR PNEUS® patří mezi netoxické plyny, přesto existuje riziko dušení z nedostatku kyslíku způsobené vysokou koncentrací tohoto plynu. Vznikne-li kontakt plynu SECUR PNEUS®  s kapalným produktem, může dojít k chladovým a mrazivým popáleninám.

Použití:

Tohoto plynu se využívá v nejrůznějších aplikacích, jako například huštění pneumatik pro osobní automobily, autobusy, nákladní vozidla, přívěsy, motocykly, stavební i zemědělské stroje, cyklistická kola, čluny a další.

JAK OBJEDNAT?

triomil, rozvoz plynu,technické plyny,Siad,

Stačí zavolat na uvedené kontakty a my Vám plyn v domluvený termín přivezeme.

SECUR PNEUS dodáváme v celých jižních Čechách ve městech: České Budějovice, Český Krumlov, Vyšší Brod, Jindřichův Hradec, Písek, Blatná, Netolice, Vodňany, Prachatice, Strakonice a v Táboře. Dle dohody jsou možné i jiné lokality.

Objednejte přes formulař