Vysokotlaké čističe Kränzle

Vysokotlaké čističe WAP Kränzle

Čištění pomocí vysokotlakých čističů je činnost, která je velice efektivní, rychlá a méně náročná než jiné, klasické způsoby čištění. Princip vysokotlakého čištění spočívá v mechanickém odtržení špíny z jakéhokoli povrchu pomocí aplikace vody, která dosahuje velké kinetické energie. Ta je dána především vysokou rychlostí, což způsobí vyšší tlak.

Vysokotlaké čističe Kränzle

Vysokotlaké čističe značky Kränzle představují prvotřídní kvalitu. Zároveň jsou typické pro svůj moderní vzhled, ušlechtilé materiály a velice dlouhou životnost. Kränzle čističe jdou ruku v ruce s ekologickými aspekty, vzhledem k šetření vody i kinetické energie při maximální pracovním tlaku a vysokém čistícím účinku.
 
Vysokotlaké čističe Kränzle jsou typické svými technickými přednostmi, díky kterým převyšují ostatní typy vysokotlakých čističů. Mezi jejich nejvýznamnější přednosti patří:
 

 • nerezové ventily
 • předimenzovaný provoz
 • písty potažené keramikou
 • průsak, který je veden směrem zpět do sání
 • manometr
 • hlava čerpadla, která je vyrobena ze speciální mosazi
 • chod nasucho
 • regulace tlaku, která je plynulá


Díky těmto parametrům jsou vysokotlaké čističe Kränzle oblíbené a čím dál častěji využívané pro jakékoli čištění, které vyžaduje vyšší tlak vody. 

Výhody vysokotlakých čističů Kränzle

1. Hlava čerpadla vyrobená ze speciální mosazi
Vysokotlaké čističe od německé firmy Kränzle se vyznačují hlavou čerpadla, jenž se vyrábí ze speciální kované mosazi, díky které zaručuje opravdu vysokou životnost.

2. Pomaloběžný motor
Většina vysokotlakých čističů Kränzle - s vyjímkou dvou modelů - je vybavena pomaluběžícím a tichým 4-pólovým elektromotorem, který má dlouhou životnost.

3. Plunžr potažený keramikou z ušlechtilé oceli
Do výbavy všech čistících strojů patří plunžr vyrobený z velice ušlechtilé oceli, který je potažen keramikou. Plunž, který je vyroben z ušlechtilé oceli, je zárukou dobré tepelné vodivosti, jenž je spojován s pozitivními vlastnostmi keramické vrsty.

4. Zabezpečení proti běhu nasucho
Každý vysokotlaký čistič od firmy Kränzle je vybaven tkaninovou manžetou a teflonovo-grafitovým proužkem plunžru, jehož vynikající kluzké vlastnosti snižují odpor pomocí tření a tím zároveň snižují teplotu stroje. Z tohoto důvodu mohou čističe běžet i delší dobu bez vody, tzn. nasucho.

5. Žádná koroze a dlouhá životnost
Komponenty čerpadla a bezpečnostních zařízení, jenž přivádí vodu, jsou vyrobené z ušlechtilé oceli, která přístroj chrání před vznikem koroze a tím zaručuje dlouhou životnost přístroje.

Prodej vysokotlakých čističů Kränzle

Vysokotlaké čističe Kränzle jsou výbornými a hlavně vytrvalými pomocníky v nejrůznějších oblastech čištění.

Servis vysokotlakých čističů Kränzle

Na vysokotlaké čističe od firmy Kränzle se vztahuje 24 měsíční záruční lhůta. V případě potřeby servisu je třeba se obrátit pouze na renomovaná servisní střediska, kde je zaručena garance poskytnutí originálních náhradních dílů, které jsou skladem a běžně jsou dodávány do 24 hodin na místo určení.
Na aktuální servisní místa se můžete dotazovat na telefonních číslech.

Servis vysokotlakých čističů provádíme po celých jižních Čechách: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a v Táboře. 

Objednejte si

Vysokotlaké čističe Kränzle si můžete objednat:

 • emailovou adresu: karel.prasek@centrum.cz
 • telefonní číslo: 608 647 634
 • adresa: Novohradská 21 České Budějovice